Firma usługowo - produkcyjna działająca w branży elektromaszynowej poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

W związku z dużym rozwojem współpracy z międzynarodową korporacją, firma ZELTECH-ME Spółka z o.o. zatrudni pracowników produkcyjnych na stanowisko: uzwajacza silników elektrycznych.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
Jesteśmy przygotowani na zatrudnienie osób do przeszkolenia.

Szukamy pracowników, którzy chcieliby współpracować z naszą firmą w okresie długofalowym (nie szukamy pracowników sezonowych).

Wymagania:
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • zdolności manualne
  • sumienność, rzetelność
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie istniejącej na rynku od 1946 roku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • praca w systemie akordowym po okresie przyuczenia
  • praca akordowa: wynagrodzenie w wysokości 2500 - 5000 zł brutto
  • możliwość prywatnej opieki medycznej po okresie próbnym
  • szkolenia dla osób, które nie wykonywały takiej pracy

ZELTECH-ME Spółka z o.o.
Ul. Elektronowa 6
94-103 Łódź
tel. (42) 686-62-30, (42) 689-99-34
www.zeltechme.pl; e-mail: praca@zeltechme.pl

Oferty zawierające CV prosimy przesłać na adres praca@zeltechme.pl W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.