Usługi
Dłutowanie

Obróbka wiórowa, czyli dłutowanie polega na skrawaniu elementu z wykorzystaniem profesjonalnej obrabiarki – dłutownicy i specjalnego noża przymocowanego do suwaka wykonującego ruchy posuwisto-zwrotne w pionie, również pod kątem do maksymalnie 5 stopni. Dłutowanie umożliwia między innymi wykonanie rowków wpustowych.


DŁUTOWANIE – PROFESJONALNIE I STARANNIE

Usługa dłutowania funkcjonująca w Zeltech Maszyny Elektryczne wykonywana jest zawsze w sposób profesjonalny i wyjątkowo dokładny zwłaszcza, że w przypadku tej usługi niezwykle ważny jest każdy detal obrabianego elementu i precyzja wykonania. Park maszynowy i  optymalnie dobrana technologia dłutowania umożliwiają obróbkę zarówno indywidualnych i niepowtarzalnych części, jak i produkcję seryjną. Nasz zakład oferuje swoje usługi dłutowania nie tylko klientom z sektora przemysłowego, ale również osobom indywidualnym, zapewniając wysoką jakość i przystępne ceny.


ZAKRES USŁUGI DŁUTOWANIA:

Dłutowanie pionowe – obróbka skrawaniem metali, która polega na struganiu elementu nożem dłutowniczym wykonującym ruchy prostoliniowe-zwrotne w kierunku pionowym.
Parametry możliwych do wykonania rowków wpustowych:

  • Maksymalna szerokość:         32mm
  • Maksymalna wysokość/długość:       320mm
  • Maksymalne odchylenie od pionu:   +/- 5 stopni

Zapytaj o usługę